Klassement reeks 1
dc ’t geniep – de gilde pikkers 8-2
spear – scala pikkers 3-7
japabe’s – the monkeys 8-2
bye – bachten de skeure
toekomst pikkers – nova darters 4-6
Reeks 1 | # | + | = | – | M+ | M- | P | |
1. | japabe’s | 16 | 14 | 2 | 0 | 115 | 45 | 30 |
2. | dc ’t geniep | 16 | 14 | 0 | 2 | 105 | 55 | 28 |
3. | the monkeys | 16 | 8 | 4 | 4 | 85 | 75 | 20 |
4. | scala pikkers | 16 | 5 | 6 | 5 | 79 | 81 | 16 |
5. | spear | 16 | 5 | 3 | 8 | 75 | 85 | 13 |
5. | nova darters | 16 | 5 | 3 | 8 | 70 | 90 | 13 |
7. | bachten de skeure | 16 | 2 | 5 | 9 | 72 | 88 | 9 |
8. | de gilde pikkers | 16 | 1 | 6 | 9 | 61 | 99 | 8 |
9. | toekomst pikkers | 16 | 1 | 5 | 10 | 58 | 102 | 7 |
Klassement reeks 2
japapa’s – dc ponderosa 5-5
extra time – de Vikings 7-3
torrepoorte dc – marina boys in oud reckem 3-7
witte koe pikkers 2 – paradijs smitters 8-2
dc the kings – witte koe pikkers 1 3-7
Reeks 2 | # | + | = | – | M+ | M- | P | |
1. | witte koe pikkers 1 | 18 | 14 | 3 | 1 | 123 | 57 | 31 |
2. | dc ponderosa | 18 | 11 | 6 | 1 | 111 | 69 | 28 |
3. | witte koe pikkers 2 | 18 | 11 | 3 | 4 | 109 | 71 | 25 |
4. | de vikings | 18 | 10 | 3 | 5 | 104 | 76 | 23 |
5. | extra time | 18 | 8 | 3 | 7 | 99 | 81 | 19 |
6. | dc the kings | 18 | 8 | 2 | 8 | 94 | 86 | 18 |
7. | marina boys | 18 | 6 | 3 | 9 | 80 | 100 | 15 |
8. | japapa’s | 18 | 4 | 2 | 12 | 74 | 106 | 10 |
9. | torrepoorte dc | 18 | 3 | 2 | 13 | 56 | 124 | 8 |
10. | paradijs smitters | 18 | 1 | 1 | 16 | 50 | 130 | 3 |
Klassement reeks 3
ghilweveld 1 – bye
de gaper smijters – the est flyers juniors 5-5
hoger op – dc sherrys 3-7
daisel barbers smijters – de pitbulls 6-4
the est flyers – renee pikkers 4-6
Reeks 3 | # | + | = | – | M+ | M- | P | |
1. | de pitbulls | 16 | 12 | 2 | 2 | 113 | 47 | 26 |
2. | dc sherrys | 16 | 11 | 4 | 1 | 100 | 60 | 26 |
3. | ghilweveld 1 | 16 | 10 | 3 | 3 | 103 | 57 | 23 |
4. | the est flyers | 16 | 7 | 2 | 7 | 74 | 86 | 16 |
4. | daisel barbers smijters | 16 | 6 | 4 | 6 | 78 | 82 | 16 |
6. | renee pikkers | 16 | 5 | 4 | 7 | 76 | 84 | 14 |
7. | hoger op | 16 | 4 | 1 | 11 | 59 | 101 | 9 |
8. | the est flyers juniors | 16 | 2 | 4 | 10 | 62 | 98 | 8 |
9. | de gaper smijters | 16 | 2 | 2 | 12 | 55 | 105 | 6 |
Klassement reeks 4a
Dartstoria – Ghilweveld 2 20u 9-1
the staffords – dorpssmitters 2-8
dc the doggys – d’oude timmerie 0-10
de lange toppen – bye
Reeks 4a | # | + | = | – | M+ | M- | P | |
1. | de lange toppen | 12 | 11 | 1 | 0 | 93 | 27 | 23 |
2. | d’oude timmerie | 12 | 10 | 1 | 1 | 90 | 30 | 21 |
3. | dartstoria | 12 | 8 | 0 | 4 | 74 | 46 | 16 |
4. | dorpssmitters | 12 | 5 | 0 | 7 | 64 | 56 | 10 |
5. | the staffords | 12 | 4 | 1 | 7 | 53 | 67 | 9 |
6. | dc the doggys | 12 | 1 | 2 | 9 | 32 | 88 | 4 |
7. | Ghilweveld 2 | 12 | 0 | 1 | 11 | 14 | 106 | 1 |
Klassement reeks 4b
bully boys – myriam boys 9-1
madhouse 1 – de voskes 4-6
paws victorie – de gouden pikkers 2-8
de schutters – charlie’s 8-2
Reeks 4b | # | + | = | – | M+ | M- | P | |
1. | de gouden pikkers | 14 | 13 | 0 | 1 | 108 | 32 | 26 |
2. | bully boys | 14 | 12 | 0 | 2 | 103 | 37 | 24 |
3. | de schutters | 14 | 10 | 0 | 4 | 88 | 52 | 20 |
4. | myriam boys | 14 | 6 | 1 | 7 | 65 | 75 | 13 |
5. | madhouse 1 | 14 | 5 | 1 | 8 | 61 | 79 | 11 |
6. | charlie’s | 14 | 3 | 3 | 8 | 57 | 83 | 9 |
7. | de voskes | 14 | 2 | 2 | 10 | 40 | 100 | 6 |
8. | paws victorie | 14 | 1 | 1 | 12 | 38 | 102 | 3 |